Український освітній мультсеріал "Лепетуни". Вийшла друга серія

28 листопада 2017
Annie


У мережі з'явилася друга серія мультсеріалу "Лепетуни" від проекту "Мова - ДНК нації". У цій серії Андрійко та Леся разом з бабусею готують млинці й переконуються, що "перший млинець завжди нанівець".
У наступній серії Леся не лише приготує кашку, а й повторить назви кольорів веселки. Підписуйтеся на канал, щоб не проґавити жодної серії!

"Мова – ДНК нації" – волонтерський освітній проект для тих, хто хоче вдосконалити свої знання української мови. Команда проекту мріє про те, щоб в Україні було престижно знати декілька мов, а говорити українською. 
 
Контакти "Мова – ДНК нації"
Сайтukr-mova.in.ua
Сторінка у Facebookwww.facebook.com/mova.ukr
Додаток Mova можна безкоштовно завантажити в Google Play та App Store.

Джерело: coma.in.ua

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

СКІФСЬКА ЦАРИЦЯ ШЕРУА ІТЕРІТ
Дослідник з генеалогії та родоводу В'ячеслав Бут розповів легенду про царицю Великої Скіфії, яка була родом з Асирії міста Ніневія. Донька асирійського царя Асархадона вийшла заміж за скіфського вождя Партатуа. Дослідник наводить докази того, що кургани Переп'ят та Переп'ятиха на Київщині, розкопки яких замальовував Тарас Григорович Шевченко, є могилами легендарних царів Скіфії.
Дивитись тут
Скіфи повертаються на кургани Великої Скіфії
На Січеславщині Андрій Денисенко встановив статую скіфського воїна на прадавній могилі. Справжнє скіфське золото — це кургани, предківські могили, якими вкрита вся Україна — Велика Скіфія і яких тільки на Січеславщині понад 14 тисяч. Вони потребують захисту і повернення на вершини своїх охоронців, кам`яних баб — вартових нашого степу.
Дивитись тут